Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Після відпочинку в Туреччині трудівниця-артистка відпочивала в своєму заміському будинку, після чого їй довелося відправитися на відпочинок ще і в Грецію. Як тільки знаменитість приземлилася, одразу ж почала стрибати в купальнику по деревах готелю.

Наставивши безліч хештегів, знімок Волочкової набрав 1,5 тис. лайків за годину. Хитра балерина передбачила, що хейтерам фото сподобається, а шанувальники її засудять, тому як можна швидше приховала коментарі.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова похвалилася нарощеними волоссям на заколках. Фанати, однак, похвалили Анастасію за те, що вона одягла костюм замість типових прозорих суконь. Також артистка нещодавно вирушила в Пітер, щоб привітати батька з днем народження, а по дорозі заскочила до старого друга Володі Козирєва. Чоловік підніс знаменитості черговий шедевр з рибальської сітки, а Анастасія одразу ж похвалилася їм на радощах. А ще балерина показала величезні букети, називаючи їх не подарунками, а "підношеннями за красу і талант". За який саме талант, Анастасія не уточнює.