Українська співачка Аліна Гросу знову подалась гризти граніт науки. Артистка планує здобути кваліфікацію журналіста.

Про це 22-річна Аліна поділилась із фанатами у мікроб лозі в Instagram.

"Мало хто знає… А я ось цього року вступила на журналістику, не можу довго жити без навчання і самовдосконалення. Їду зараз гризти граніт науки з папкою текстів, виконаним д/з та шикарним настроєм", - написала вона, та опублікувала фото з трудових буднів.Гросу розповіла про свій навчальний день, та про те,які завдання потрібно буде виконати. Зокрема зазначила, що намагатиметься всидіти спокійно перед камерою, читаючи новини.

Популярні новини зараз
Війна переходить у затяжну фазу: Резніков розповів, як окупанти готуються обороняти захоплені території "Ти помер": на росії влаштували похорони Дмитра Дюжева Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна" "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

"Мені доведеться неупереджено читати новини перед камерою, як справжньому новинарю. А це ой як нелегко з моїм емоційно рухливим обличчям", - додала студентка.Також не забула Гросу похвалитися, що їй здобувати освіту порівняно легко, оскільки за плечима досвід навчання у Всеросійському держуніверситеті кінематографії .

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Аліна Гросу спробувала екстремальне задоволення на відпочинку.