Українська співачка Аліна Гросу знову подалась гризти граніт науки. Артистка планує здобути кваліфікацію журналіста.

Про це 22-річна Аліна поділилась із фанатами у мікроб лозі в Instagram.

"Мало хто знає… А я ось цього року вступила на журналістику, не можу довго жити без навчання і самовдосконалення. Їду зараз гризти граніт науки з папкою текстів, виконаним д/з та шикарним настроєм", - написала вона, та опублікувала фото з трудових буднів.Гросу розповіла про свій навчальний день, та про те,які завдання потрібно буде виконати. Зокрема зазначила, що намагатиметься всидіти спокійно перед камерою, читаючи новини.

Популярні новини зараз
Ціни кусаються сильно, не кожен гаманець потягне: скільки просять за полуницю та черешню наприкінці травня Лікар назвав популярні ліки, які ніяк не допомагають: гроші "відлітають на вітер" Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат
Показати ще

"Мені доведеться неупереджено читати новини перед камерою, як справжньому новинарю. А це ой як нелегко з моїм емоційно рухливим обличчям", - додала студентка.Також не забула Гросу похвалитися, що їй здобувати освіту порівняно легко, оскільки за плечима досвід навчання у Всеросійському держуніверситеті кінематографії .

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Аліна Гросу спробувала екстремальне задоволення на відпочинку.