Українська музика, незважаючи на всі складнощі в нашій країні, продовжує досить швидко і активно розвиватися. Звичайно, всі ми знаємо Океан Ельзи, Другу ріку, або ТНКМ. І це далеко не весь список відомих українських гуртів. Але сьогодні ми вирішили розповісти вам про зовсім молодих виконавців, про яких ви, можливо, ще навіть не чули, але незабаром, вони напевно стануть дуже популярними.

Shadazz
Це справжня надія української альтернативи. Адже зараз цей стиль практично ніким не представлений. Саме Shadazz – група, яка може допомогти відродити альтернативу в Україні. Учасники, до речі вже записали свій перший альбом під назвою "Angry & Sad", і кожна з 8 пісень просто зачаровує.


OY Sound System
Це дійсно дуже молода група. Їй всього лише 4 роки. А ось учасники там досить досвідчені: Марко Галаневич – єдиний чоловік в "Дахабраха", його брат Тарас – саундпродюсер, вокалістка Вікторія Родько і гітарист Євген Слаянов. Постійні гастролі учасників групи не залишають багато часу на OY Sound System, але тим не менш, на кожен концерт приходить досить багато людей. І група випустила новий альбом.

[O]
Молоді, перспективні. Неповний рік роботи, а група вже стала досить відомою і отримувати прекрасні відгуки. [O] встигли виступити на великій кількості фестивалів, включаючи edonism Festival, "День Вуличної музики", Atlas Weekend. Деякі кажуть, що це чергова спроба виїхати на популярності українського. Але варто послухати пару пісень групи [O] і всі сумніви пропадуть.

Yuko
Досить непоганий проект, про який вже багато людей могли чути. Група в дуже цікавій манері виконує українські народні пісні, і країн найближчій закордону. Незважаючи на те, що таке робила вже не одна група, у хлопців їх Yuko це виходить не просто добре і цікаво. Вони змушують переосмислити деякі вже всім відомі пісні, але без натяку на вульгарність, яка була в інших груп.