Аж 35 концертів у Росії протягом 2016-2017 років приписали кремлівські пропагандисти одному з найпатріотичніших українських рок-гуртів "Океан Ельзи".

Ця інформація прозвучала на "Першому каналі", а почув її та звернув увагу на кричущу брехню користувач Василь Конов, опублікувавши скрін з рейтингом на своїй сторінці в мікроблозі Twitter.

"Перший канал" повідмляє зараз в ефірі, что у "Океану Ельзи" в 2016-2017 в России Було 35 (!!!) концертів. Де ?! Коли ??? ", - не розуміє він.

На публікацію відреагував лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакачук. Він написав, що останній раз колектив виступав у Росії в грудні 2013 року.

Його слова згодом підтвердила й PR-менеджер "Океану Ельзи" Вікторія Хоменко. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook вона написала: "Медіа-шизофренія на марші. Країну вгадайте самі. Останні концерти "Океану Ельзи" в Росії були 4 роки тому, у 2013-му" – наголосила автор.

Популярні новини зараз
Майже всі чоловіки та більшість жінок підуть на війну: Сергій Братчук звернувся до українців Анна Кошмал з "Сватів" потішила шанувальників домашнім фото сина: як він виріс Командир чеченських військ Шаміль Басаєв роздивився у росіянах рабів ще 30 років тому, ні краплі не змінилися Фрік та бодібілдер Олександр Шпак зрадив рашистів, поки Україна не поверне Крим: "Привид комунізму"
Показати ще

Хоменко додала, що в той час, про який говорять пропагандисти, гурт виступав у рамках міжнародного турне у багатьох столицях світу. Останні концерти туру пройшли в Україні і закінчилися грандіозним концертом у Львові.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Вакарчук назвав голвоного ворога українців, що гальмуэє розвиток держави.