Український рок-гурт "Океан Ельзи" подарував мешканцям Лисичанська Луганської області безкоштовний концерт.

За даними правоохоронців, на місцевому стадіоні "Шахтар" зібрались близько 30 тисяч глядачів. Вони почали збиратись задовго до початку виступу і потрапили під сильний дощ. Через зливу концерт затримали більше ніж на годину.

Святослав Вакарчук та колектив грали більше 2,5 годин. Впродовж виступу фронтмен "Океану Ельзи" спілкувався з глядачами та міняв промоклі футболки.

"Дякуємо усім, хто був з нами, хто пройшов зливу, блискавки. Всім, хто допоміг, аби цей концерт відбувся", - написали учасники гурту на сторінці у Facebook.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Вакарчук зірвав свій голос під час неймовірного шоу у Полтаві.

Популярні новини зараз
Киян закликали виїжджати з міста: ситуація критична За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Показати ще