На початку так званих "нульових" років другого тисячоліття, коли на українському телебаченні з'явилася програма "Шанс" і канал М1, вітчизняні "зірки" почали спалахувати мало не щодня. Однак, багато з них, запам'яталися хіба однією-двома піснями.

Але були й такі, які стали кумирами молоді, ними захоплювались, їхні концерти збирали переповнені зали. Сьогодні ж про них мало що відомою. Що ж трапилося з кумирами підлітків 2000-х?

Наталя Валевська
У 2005 році співачка перемогла в програмі "Шанс" і завоювала III премію Міжнародного пісенного фестивалю "Слов'янський базар". З тих пір вона випустила п'ять альбомів. Останній, "The Best", вийшов в 2015 році.

Міка Ньютон
Співачка, яку називали українською Авріл Лавін, представляла Україну на Євробаченні у 2011 році. Міка Ньютон випустила свій останній кліп в 2013 році. Після цього вона переїхала до США і оселилася в Каліфорнії.

Популярні новини зараз

Керівниця "ПриватБанку" обчистила українців на 8,2 млрд - оголошено в розшук

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Показати ще

СМС
З 2004 по 2010 рік група тричі оновлювала склад. У 2012 році всі учасниці групи благополучно завагітніли і склад знову оновився. Організаторами кастингу стала екс-учасниця гурту Марина Модіна і продюсер Юрій Фальоса.

Ґринджоли
Виконавці гімну Помаранчевої революції у 2005 році взяли участь у пісенному конкурсі "Євробачення-2005" з адаптованим варіантом пісні "Разом нас багато" та посіли 19-те місце. З "Ґринджолами" підписав контракт лейбл «Ukrainian records» і до кінця року гурт випустив свій перший повноформатний альбом під назвою "Хай буде так".

Наступна платівка "Любиш - не любиш" вийшла через два роки. А в 2010-му склад групи майже повністю оновився. У грудні 2013 року лідер "Гринджолів" Роман Калин виступив на Майдані Незалежності з кількома піснями під час Євромайдану.

Esthetic Education
Екс- "океани" Юрій Хусточка і Дмитро Шуров та бельгійський фотограф і режисер Луї Франк створили Esthetic Education в 2004 році. Тоді ж група з'відправилась в міні-тур по Європі. За час існування гурт випустив чотири студійних альбомів. Після 2008-го творчість групи поступово зійшло нанівець. Дмитро Шуров і Луї Франк продовжили сольну кар'єру.