Чутки про те, що 31-річна Кеті Топурія зустрічається з 38-річним Гуфом ходили ще коли вона була одружена з Левом Гейхманом. Самі зірки не збиралися їх розвінчувати.

У травні репер виклав знімок у своєму профілі в Instagram, на якому обіймає Кеті. Фани вважають це свідченням бурхливого роману зірок.

Сьогодні вже сама Кеті вирішила поділитися з фанатами фото щасливої пари. Судячи з зачіски, разом вони ще з травня.

"Пара, звичайно, просто вогонь", "Такі красиві! Щастя вам","Красені",— прокоментували фото фанати зірок.

Кеті Топурія, справжнє ім'я якої Катеван, родом з Грузії. Вона вокалістка групи "А’Студіо".

Познайомилися Кеті Топурія і Олексій Долматов два роки тому під час запису спільної пісні "Далеко". Тоді Топурія якраз розлучилася зі своїм чоловіком Левом Гейхманом, від якого у неї залишилася трирічна донька Олівія.

Гуф родом з Москви, його справжнє ім'я – Олексій Долматов.

Гуф з 2008 по 2013 роки був одружений на Айзе Долматовой, від якої у нього є восьмирічний син Самі. Як нещодавно репер зізнався, що у нього ще є і позашлюбна дитина. А ось від кого і скільки їй років, Гуф не уточнив.Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", відомий у всьому світі репер Flo Rida відмовився від сина з рідкісним захворюванням, назвавши його диявольським породдям. За словами матері дитини, музикант хотів, щоб вона зробила аборт, а потім і зовсім припинив спілкування.

Репер Flo Rida відмовляється від зустрічей зі своїм півторарічним сином, який страждає рідкісним розладом головного мозку, і називає його "диявольським породдям". Мама малюка, 34-річна Алексіс Адамс, розповіла, що музикант спочатку заперечував, що Зоар — його син, і навіть повернувся до нього спиною, коли його привели в медичний центр для тесту на батьківство, повідомляє Daily Mail

Тест ДНК показав, що репер Трамар Лакель Діллард на 99,9% є батьком дитини. Тому він взяв на себе всі медичні витрати, необхідні хлопчикові, а також кожен місяць надає йому фінансову підтримку. Однак суму виплат набагато менша тої, що була призначена судом, і не завжди виплачується вчасно. До того ж Алексіс вважає, що музикант лише хоче забути про сина, не підтримуючи його морально.