Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала фоловерів новими знімками в Instagram. Знаменитість написала великий пост про те, як важко їй було перебороти себе, щоб харчуватися правильно і яких результатів вона все-таки домоглася.

"За всі дні які мене не було в «лєнтє») За 9 днів роботи у знімальному павільйоні...я жрала! все овочеве (бачили сторіс), пила багато води, зеленого чаю і ніякого м'яса! Дивно те що в мене було купа енергії і зовсім не хотілося спати!!! І я вам хочу сказати....зміни відбулися..ніколи мені так не хотілося сала, кров'янки, фастфуду та просто усього жирного, особливо смаженої картоплі!! Боже!!! Але я переборола себе....і за 15 днів у мене ніякого целюліту, обличчя стало чистіше..не дивлячись на постійний makeup ще й -2кг! Є таки щось в цьому здоровому харчуванні!! Хто на овочах? Напишіть про свої результати!! - поділилася досвідом Нікітюк.

Фанати одразу ж почали розповідати свої історії і хвалити Лесю: "З приходом спеки, взагалі не хочеться м'яса, сиджу на абрикосах з черешнею. Живіт пішов!", "Відмовилась від м яса і молочки і вилікувала гастріт!!!без пігулок", "Леська, ну красуня!!!!!", "Леся ,ви з кожним днем все розкішніша і розкішніша", "Леся, ви надихаєте!". Деякі, однак, примітили незвичайні шорти телеведучої: "Шорти навиворіт, щоб ніхто не наврочив", "Леся, ти шо , шорти навпаки одягнула?", "Шорти прикол", "Шорти - дуже прикольні!", "такі шорти є у Наді Дорофєєвої".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Леся Нікітюк порадувала фоловерів красивим жіночим чином на своїй сторінці в Instagram. На фото знаменитість виглядає дуже щасливою, тримаючи в руці букетик ромашок.