Відома українська телеведуча Леся Нікітюк і популярна співачка і секс-символ Анна Седокова об'єдналися, щоб перемогти самовпевнених чоловіків. Артистки разом взяли участь у шоу "Хто зверху", де, за їх словами, приміряли пікантні костюми і вбили наповал своїх суперників протилежної статі. Про це Леся Нікітюк розповіла фоловерам у себе на сторінці в Instagram, показавши спільний знімок із Седоковою.

"Вчора, #мужики на #хтоЗверху просили у нас з @annasedokova Пощади!!! Але пощади не буде))

Вчора чоловіча команда просила у нас з @annasedokova пощади!!! Пощадыыы не будет)) P. S. А ще після того як ми одягли «цікаві костюми», хлопці ще довго не будуть виходити з-за стійок)" - заінтригувала фанатів телеведуча.

"Жінки України - це краса, розум та любов", "Цеж нада, дві мої любимки разом) зроблю велике фото - поставлю в рамочку)" , "Кава з молоком:) Красуні!!!!!!" , "Обов'язково дивимося!!" - невпинно коментували шанувальники знаменитостей.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Леся Нікітюк розмістила в мережі пікантне фото, не залишило байдужими її шанувальників. На знімку Леся позує топлес, ховаючи груди за тарілкою свіжої полуниці.