Представниця Ізраїлю Нетта Барзілай в ніч із 12 на 13 травня навіть не підозрювала, що стане першою на "Євробаченні 2018", хоча й дуже на це сподівалася. Фанатка українських вареників та творчості Сердючки від самого початку запам'яталася публіці головним чином своїм яскравим образом та легким ставленням до життя.

"Курочка" з Ізраїлю: хто така Нетта?

Майбутня переможниця "Євробачення" народилася 22 січня 1993 року в невеликому ізраїльському містечку Хід-ха-Шарон, де проживає і сьогодні. Про її почуття гумору та вміння жестикулювати де треба і не треба вже давно складають анекдоти.

Прихильність до музики була помітна ще з юних років, батьки вчасно на це звернули увагу і віддали доньку до спеціалізованої школи. Викладачі були в захваті від "маленької пампушечки", котра співала дзвінко і головне завжди потрапляла у ноти.

Школу Нетта закінчила з відзнакою і досить просто вступила до престижного музичне училища "Рімон", де на факультеті електронних інструментів освоїла нові техніки і прийоми в сфері музики і вокалу.

Коли виповнилося 19 років, дівчина влаштувалася інструктором в свого роду табір для початківців-музикантів, а потім увійшла  до складу ансамблю військово-морського флоту ЦАХАЛу. Після демобілізації три роки працювала резидентом музичного клубу Bar Giora, при цьому керувала щотижневими блюзовими вечорами.

Два роки тому  Барзілай зібрала свій перший гурт, який назвала "Експеримент". Ансамбль став гастролювати по містах Ізраїлю і неординарну вокалістку помітили, запропонували грати в музичних виставах.

Так вона потрапила до театру, а потім замріялася і про виступ на "Євробаченні". У 2017 році співачка також була вокалісткою популярного в Ізраїлі колективу "Габбер-бенд", з яким гастролювала по сусідніх містах і країнах Європи.

Дивіться: Netta - Toy - Israel - LIVE - Grand Final - Eurovision 2018

Нетта на Євробаченні

Блакитна доріжка у Португалії цього року очікувала на появу Нетти особливо. Журналісти завжди охоче з нею спілкуються, тому що навіть питань багато задавати не треба – артистка і сама наговорить чимало, аби лише її слухали.  Майбутня переможниця прийшла на прослуховування 5-го сезону "Наступної зірки "Євробачення" і вразила суддів і глядачів хітом Ріанни.

Пісня під назвою "Тоу" ( "Іграшка"), яка незабаром, усього за два місяці до пісенного конкурсу назбирала в YouTube понад 18 млн. переглядів. Композиція потрапила до верхніх рядків чартів iTunes, в свою чергу, букмекери і музичні критики ледь не одноголосно назвали Нетту 100-відсоткової переможницею "Євробачення-2018".

Дивіться: Фінал "Євробачення 2018" (Португалія, Лісабон)

Як повідомляв портал "Знай.ua", переможниця "Євробачення 2018" Нетта Барзілай поділилася емоціями від конкурсу.