Брат скандально відомого актора Кевіна Спейсі, Рендалл Фоулер, заявив, що у його брата є серйозні проблеми, які виникли ще в дитинстві, а лікування від сексуальної залежності – лише верхівка айсбергу.

Про це Рендалл повідомив виданню The Sun.

Брат Спейсі раніше вже розповідав про їхнє важке дитинство, де батько-нацист постійно знущався над синами та регулярно їх гвалтував. Однак, анонсуючи свою нову книжку про їхнє дитинство, яку він скоро випустить, брат скандального актора розповів нові подробиці з їхнього сімейного життя.

“Я чув, що Кевін ліг у клініку лікуватися від секс-залежності – вибачайте, але це взагалі не те. Справи значно серйозніші. Все моє життя я думав, що захистив Кевіна від мого батька, а вийшло, що це все марно, бо він - гірший ніж мій батько”, – поділився Рендалл.

Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Він також додав, що одного разу, коли батько вкотре гвалтував Кевіна, Спейсі ледь не застрелив його та їхню матір. Однак вона не надто цим перейнялась, бо, за словами Фоулера, в неї з актором були дещо "нездорові" стосунки і він був для неї наче коханець.

"Розумієте, в них були дуже дивні стосунки – ходили чутки про мою родину, це не просто моя спекуляція", – зазначив брат Спейсі.

Рендалл вважає, що Кевін міг би допомогти йому рекламувати книжку, і в такий спосіб вони разом допомогли б іншим жертвам сексуального насильства. Чоловік заявляє, що дуже хоче помогти братові, і його двері завжди відкриті.

Дивіться: зізнання Кевіна Спейсі

Раніше портал “Знай.ua” писав про те, що десятки чоловіків розповіли про домагання з боку колег.