Екс-учасниця російського шоу "Дом 2" Юлія Ісаєва сама позиціонує себе як дівчину, яка надає ескорт-послуги. Днями вона дала інтерв'ю, в якому зізналася, з ким із знаменитостей їй доводилося мати справу.

У Мережі з'явилася листування-інтерв'ю колишньої учасниці реаліті-шоу "Дом-2" Юлії Ісаєвої з адміністратором одного з інтернет-спільнот, в якому розповідають про повій і надають їх контакти в соцмережах.

Екс-учасниця розповіла, що "за гроші можна все", а також повідомила, що надавала інтимні послуги відомому телеведучому і гумориста Михайла Галустяну, реперу T-Killah і хокеїстові Павлу Буре. При цьому всім відомо, що Михайло Галустян з 2007 року одружений на Вікторії Штефанець, разом з якою виховує двох дочок.

Гуморист не став коментувати визнання Ісаєвої, не виступав із спростуванням. Достеменно невідомо, чи говорила колишня учасниця «Дом-2» правду або хотіла «набити собі ціну», прикрасити дійсність і доповнити її вигаданими деталями, щоб привернути увагу ЗМІ до себе. У будь-якому випадку, частку уваги вона до себе привернула, однак і Михайло Галустян рідко ігнорує згадки його імені в скандальному або образливому контексті. Кілька років тому прогриміла історія, коли Галустян через суд домігся того, щоб його обличчя не показували в оглядах кінокритика BadComedian, де його персонажа, як і інших персонажів фільму, висміювали.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що скандальна російська співачка, телеведуча, а віднедавна підприємець Ольга Бузова серйозно зайнялася проблемою екології і закликала своїх фанатів берегти природу і братів наших менших. Під милим знімком в Instagram, де артистка позувала зі своїми улюбленцями - декоративними собачками Челсі і Євою, Ольга написала довгий пост про те, що потрібно не тільки брати, але і давати.

"Ще в школі нам багато розповідали про тварин з Червоної книги, які всіма силами намагаються врятувати різні російські центри. Зараз багато флори і фауни Північного Кавказу внесено в Червону Книгу регіонів і ретельно охороняються. Це з того, що я чула. А таких рідкісних звірів як зубр, передньоазіатський леопард і каспійський тюлень береже "Центр природи Кавказу" і займається відновленням!

Ми живемо на Землі не тільки, щоб брати. Природу треба поважати, турбуватись про неї і берегти. Шкода, що не всі так вважають. Як думаєте, нам вдасться зберегти рідкісних тварин від повного зникнення?" - підняла важливу тему Бузова.