Як повідомляє Clutch.ua зовсім нещодавно світові ЗМІ обговорювали ідеальну фігуру Ірини Шейк після перших пологів і ось модель дала привід для чуток про другу вагітність. Днями в Барселоні відбувся Тиждень весільної моди, в рамках якого пройшов показ бренду весільних суконь Рronovias. Шейк є посланцем бренду і вона була присутня в ролі гостя.

Супермодель з'явилася у відвертому чорному комбінезоні з мереживними вставками, який ідеально підкреслив її помітно кругленький живіт. Стильний образ став приводом для преси заговорити про другу вагітність зірки.
Сама Ірина поки що ніяк не коментує ці чутки.
Варто нагадати, що супермодель народила доньку від актора Бредлі Купера, в квітні 2017 року. Новоспечені батьки два тижні тримали в секреті не тільки новина про народження, але й стать і ім'я немовляти. Дівчинці дали ім'я Леа де Шейн Шейк Купер.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що зовсім недавно Ірина Шейк привернула увагу голими ногами. Днями модель разом зі своїм коханим Бредлі Купером вийшла за покупками і дещо забула. Так, актор з'явився на вулиці погоди з капюшоном, кепці і джинсах, а ось його кохана вийшла лише в одній леопардової сорочці, яка ледве прикривала відверті місця.