Російська "попса" вже давно радує своїх шанувальників величезною кількістю різних груп. Дуже часто буває так, що деякі з них відрізняються тільки назвами і не більше. Але в разі "Іванушок" це абсолютно не так. Дуже довгий час група була, мало не найпопулярнішою в Росії. Армія їх фанатів була фантастичною, і в основному складалася з юних дівчат. Иванушки International з'явилися в 1995 році завдяки Ігорю Матвієнко, який був їх продюсером.

Иванушки International: як з'явилася група

Днем народженням "Іванушок" можна назвати 10 листопада 1994 року, до речі, це також День народження одного з учасників групи Ігоря Соріна. Тоді композитор і майбутній продюсер групи влаштував прослуховування для нової групи. Троє людей, а саме Ігор Сорін, Андрій Григор'єв-Аполлонов і Кирило Андрєєв наскільки хотіли потрапити в групу, що творили щось неймовірне. І, звичайно, саме вони були обрані на прослуховуванні. Але, назви тоді ще не було. Назвати їх "Иванушки" прийшло в голову поетові Герману Вітке, а Ігор Матвієнко, вказуючи на сучасність групи додав "International".

За три роки група записала досить багато пісень, і Виступала в основному в клубах і казино. Перший кліп " Вселенная " не приніс велику популярність, або успіху.

У 1998 році гурт покидає Ігор Сорін, Який вирішив зайнятися сольною кар'єрою. Незважаючи на всі вмовляння музикантів, він все-таки покинув "Іванушок". Але сольної кар'єри в нього, не було. 1 вересня 1998 року Ігор, за версією слідства, а випав з балкона на 6 поверсі, і загинув в лікарні.

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Показати ще

Иванушки International: Тополиний пух

Місце Ігроря Соріна Займає в той час ще майже невідомий Олег Яковлєв. Його помітили ще в 1997 році, коли він знявся в кліпі "Іванушок" "Лялька". І відразу ж величезний успіх: група записує пісню "Тополиний пух". Вона стає відомою по всій Росії, отримує нагороди і завойовує перші місця в різних чатах.

Через рік виходить альбом "Фрагменты из жизни". Він був присвячений Ігорю Соріну. Там були його вірші, перші пісні, які він записував ще до "Іванушок" і нова пісня, яка до цього ніде не звучала "Я тебя никогда не забуду".

Далі група була дуже відомою і популярною, перший альбом за участі Олега Яковлєва "Про це я буду кричати всю ніч" отримав загальне визнання. Далі було записано "Почекай мене", "Олег, Андрій, Кирило". У 2002 році група виступила в Державному кремлівському палаці.

Иванушки International: нова ера

З 2005 року група втратила безліч фанатів і популярність. Вони перестали записувати так багато альбомів і пісень. Зате дуже активно почали з'являтися на різних шоу і давати концерти в містах Росії. Учасники знімалися у фільмах, брали участь в різних заходах і телевізійних шоу. У 2013 році з групи, зі скандалом, йде Олег Яковлєв і оголошує про сольну кар'єру. Йому в цьому допомагає його нова кохана Олександра Куцевол, яка стає його менеджером.

До групи Иванушки International на заміну приходить Кирило Туриченко.

У 2015 році група святкує своє 20-річчя і випускає кліп на нову пісню "Танцуй, пока танцуется».