Каннський кінофестиваль давно став не тільки кіно-заходом, але і майданчиком для викликаючих соціальних заяв. Після протесту, в якому взяли участь 82 відомі жінки, Крістен Стюарт також почала протестувати. Вчора актриса з'явилася на червоній доріжці фестивалю перед показом фільму «BlacKkKlansman», вибравши сукню від Chanel і сатинові човники на шпильці від Christian Louboutin.

Як тільки Крістен перестала позувати фотографам, тут же роззулася і пішла на прем'єру стрічки босоніж.
Таким чином Стюарт висловила свою незгоду з дрес-кодом Каннського кінофестивалю, згідно якому жінки повинні йти по червоній доріжці виключно на підборах.
Варто нагадати, що в 2016 році знаменитість вже робила подібний "бунт" в Каннах, змінивши срібні туфлі на чорні кросівки відразу ж після фотосесії.
Можливо, актрисі вдалося звернути увагу на цю незручну проблему і зовсім скоро жінки зможуть на власний розсуд вибирати взуття для відвідування кінопрем'єр та інших заходів.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що всесвітньо відомі супермоделі Наталія Водянова, Наомі Кемпбелл і Белла Хадід взяли участь у благодійному показі, який відбувся в рамках Каннського кинофествалю. На цей раз Канни здивували тим, що в рамках кінофестивалю відбувся благодійний показ Fashion For Relief. На подіум вийшли відомі моделі, серед яких Наомі Кемпбелл, яка за сумісництвом выспупила організатором, Наталія Водянова і Белла Хадід.

Супермоделі і світські левиці з'явилися на подіумі, демонструючи по два різних вбрання кожна. А в кінці, тримаючись за руки, вони позували фотографам втрьох. Знімки відразу ж підкорили мережу, адже рідко коли можна побачити стільки культових знаменитостей разом.