Відома українська співачка Тіна Кароль дуже активно веде свою сторінку Instagram і часто показує нові образи фоловерам, проте далеко не завжди вони бувають вдалими. Цього разу артистка продемонструвала коротку атласну сукню та довгу накидку - вбрання з нової фотосесії.

"Яке з цих фото подобається найбільше? читаю в коментарях" - поцікавилася у фанатів Тіна. Шанувальники ж розділилися на два табори. "Красооотааа". "на всіх фото завжди прекрасна і неповторна", "божееееее, яка богиня скрізь", "Королева мого серця!!", "Тіна, Ви дуже гарна! Усі Ваші фото красиві))) Ви дуже гарно співаєте, і я співаю тільки Ваші пісні, з ранку до ночі"-захоплювалися одні .
"Тоненькі, маленькі ніжки", "фото не подобається,якось зовсім не передає емоції", "Образ не подобається. Що за ночнушка на ній?", "піжамний стиль це не те,а от латекс це бомба", "Їй зовсім не підходить цей наряд, несмак.", "Люблю тіну, але не подобається образ, сорі". - критикували інші.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Тіна Кароль шокувала своїх фоловерів кардинальною зміною зовнішності в соціальній мережі Instаgram. Так, артистка виставила фото, на якому замість милої блондинки можна побачити коротковолосую брюнетку. Фанати залишилися, м'яко кажучи, в шоці.