Зовсім недавно Хлое Кардашьян передчасно народила дочку. З такого приводу, всі члени зіркового сімейства були поруч з Хлое і підтримували її в такий нелегкий час. Кім Кардашьян, яка останній тиждень провела на пляжі, перервала свою відпустку, щоб бути з сестрою, але постити фото в купальниках не припинила. Саме тому цього разу Кім отримала дуже негативну реакцію на фото, чого сама не очікувала.

Шанувальники розкритикували светвую левицю з-за надмірної ретушування знімків. Коментарі були настільки гнівними та недоброзичливими, що Кардашьянпришлось видалити кілька знімків.
"Я видалила деякі фотографії з відпочинку, тому що мені не сподобалися коментарі на моїй сторінці. І все ж я повторно отфильтровала їх і деякі перезавантажила!"- поділилася бідою Кім. Раніше Кім ніяк не коментувала злісні відгуки недоброжелалей.
Раніше "Знай.uа" розказував про те, що відома американська телезірка, світська левиця і підприємець 33-річна Хлої Кардашян народила дівчинку. Пологи пройшли в лікарні Клівленда у четвер, 12 квітня, близько 4 ранку. Ім'я дівчинки поки що тримають у таємниці. Про це повідомляє Tmz.Кілька днів тому в мережі з'явилося відео, де на третьому місяці вагітності Хлої її улюблений Трістан Томпсон зраджує їй з жінками, а на цьому тижні він встиг переспати в одному з готелів з працівницею нью-йоркського стриптиз-клубу Лані Блер.Дізнавшись про зради коханого, у Хлої почалися передчасні перейми. Дівчина повинна була народити наприкінці квітня.