Абсолютно дивовижне продовження отримала історія з «дочкою» Аніти Цой. Днями співачці в Ялті подарували маленьку крокодилицю. Спершу зірка хотіла взяти її до себе додому, але, дізнавшись про те, що вона виросте до 10 метрів (а, може, і більше) вирішила залишити її в спеціалізованому парку в Криму і просто оформити над нею офіційне опікунство.

Але все ж у кожного створіння повинні бути і мати, і батько. І тут дуже вдало Аніті «підвернувся» Філіп Кіркоров, який напередодні давав концерт в Ялті. Він і став другим опікуном крокодильчика. «Дівчинці» офіційно дали ім'я Аніта Пилипівна.

Справжні батьки підопічної Цой і Кіркорова — нільські крокодили. Аніта Пилипівна народилася два роки тому, у неї є ще 87 братів і сестер. До речі, такий великий приплід — це рекорд для крокодилів, що живуть у неволі.

«Мабуть, це самий незвичайний подарунок, який мені коли-небудь робили. Скажу чесно, я не взяла Аніту–молодшу з собою, — каже Аніта Цой. — Я, звичайно, люблю тварин, але не до такої міри. Зараз, коли їй лише два роки вона ще невелика, її можна тримати на руках. Але, через 10 років моя Аніта виросте у величезного 9-метрового нільського алігатора. Мати таку розкіш будинку я не можу собі дозволити. Для цього, як мінімум, треба звільнити басейн. Тому я залишила крокодильчика в його будинку, в Ялті. І я взяла над маленькою Анітою шефство, буду допомагати всім необхідним. Вона у мене дуже ненажерлива, з'їдає по чотири сирих курки в день. Я годувала її своїми руками, заняття, скажу я вам, не для слабкодухих».

Кіркоров теж вирішив не брати Аніту Пилипівну до Москви, але обіцяв, що обов'язково привезе в крокоділяріум своїх дітей Аллу-Вікторію і Мартіна, щоб вони змогли познайомитися з новою «сестричкою».

Нагадаємо, "синього" Кіркорова звинуватили у розбещенні дітей.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Кіркоров розговорився про стосунки з Лободою.

Також "Знай.uа" писав, що п'яний Кіркоров поплатився за концерти в Криму.