Філіп Кіркоров вирішив опублікувати наступну серію сиквела про "ангельському характер". Відзначимо, що перша серія домоглася успіху у шанувальників.

Про це повідомляють ЗМІ.

У черговій серії він звернувся до адміністратора готелю, так як йому не принесли обід.

У відповідь на скаргу службовець закладу запропонував співакові погризти горішки. Після цього він розмовляв, швидше за все, зі своїм наставником, який заявив, що упокорення гніву - перший крок до просвітління.

У пості до публікації Кіркоров написав, що публікація розрахована на його Хейтер, від яких артист чекає критичних відгуків:

"Все для вас, мої милі Хейтер! Ну, вперед! Я чекаю вас, анонімні злісні котики!".

Однак таких не було. Підписники в один голос твердили, що у виконавця талант до акторської гри, так як все відбувається дуже реалістично. Також писали багато коментарів таланту і, звичайно ж, самим зйомок.

До цього повідомлялося, що Ольга Бузова, перебуваючи в готелі в Анапі, запросила короля поп-музики на побачення. За словами артистки, їй наспівали пташки, що в цьому ж готелі знаходиться і Кіркоров. Бузова сказала, що зустрінеться з ним або на концерті своєму або його, або в номері, але право вибору надала виконавцю.

Разом з тим варто відзначити, що російський поп-виконавець Філіп Кіркоров знову опинився в центрі скандалу, не на жарт розлютивши фоловерів в Instagram.

Зірка російської естради Кіркоров в черговий раз довів, що від "поп-короля"  у нього залишилась хіба що "попа", при чому, замість голови. Адже останнім часом він все частіше підтверджує репутацію головного скандаліста російського шоу-бізнесу. І ці скандали стають все більш вульгарними.

Цього разу  Кіркоров вирішив особливо не заморочуватись, а просто посилати всіх підряд у знайоме кожному росіянину місце, що дасть аж дві вигоди  – і повеселитись "чисто па-руські", і свій Instagram розкрутити.

Так, 51-річний Філіп Кіркоров опублікував у своєму мікроблозі знімок, зроблений на відпочинку в Сардинії. На фото артист позує з продюсером Яною Рудковської та ще з однієї подругою.

Публікація викликала підвищену увагу фоловерів, які піддали критиці вбрання знаменитостей від Versace і Dolce & Gabbana. Користувачі назвали такі модні "луки" кумедними, "півнячими", "клоунськими" та "колгоспними". На думку коментаторів, справжні багатії і знаменитості в розвинених країнах одягаються скромно і непомітно, а хизуються дорогим і химерним одягом лише "лохи" і "випендріжники".

Ольга Бузова і Кіркоров уже не приховують свої стосунки?

Нагадаємо, знамениті жінки, у яких немає особистого життя.

Як повідомляв "Знай.ua", дружина Михайлова похизувалася талантами чоловіка.

Також "Знай.ua" писав, що Лорак, Кіркоров і Лепс влаштували "поминки" на трьох.