Зірка серіалу "Форс-мажори" Меган Маркл вперше розповіла про стосунки з принцом Гаррі.

36-річна актриса з'явилася на обкладинці вересневого номера журналу Vanity Fair і дала відверте інтерв'ю виданню.

"Ми - двоє людей, які по-справжньому щасливі й закохані. Ми таємно зустрічалися протягом шести місяців до того моменту, як про це дізналися ЗМІ. І весь цей час я працювала. Відтоді змінилася всього одна річ - реакція оточуючих. Я все та ж дівчина, що і була, я ніколи не визначала себе своїми стосунками", - зізналася Маркл.

Дівчина закрутила роман із принцом у березні 2016 року. Однак до жовтня їм успішно вдавалося приховувати свої стосунки від настирливих очей. А коли до преси потрапили перші знімки закоханої пари, спокійному життю настав кінець.

Чимало шанувальників Гаррі писали у соціальних мережах, що Маркл йому не пара, і робили расистські зауваження. Однак Меган на такі коментарі уваги не звертає.

"Я слухаю лише тих людей, які знаходяться в моєму оточенні. Все інше - просто шум. Я впевнена, що настане час, коли ми будемо змушені вийти і зробити заяву і розповісти наші історії, але я сподіваюся, що люди зрозуміють, що зараз наш час. Ця частина того особливого і цінного для нас, і це наше особисте. Ми щасливі", - підкреслила вона.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вагітність Міддлтон позбавила сну королівську сім'ю.