Австрійський співак Том Нойвірт, більш відомий під псевдонімом Кончіта Вурст зважився на кардинальні зміни.

В коментарі іноземним виданням зірка заявляє: хоче виглядати більш мужньо і більше не вдягне жіночого одягу, повідомляє Сlutch.

"Я роблю те, що хочу робити, і одягаюся так, як мені хочеться зараз, і зараз мені хочеться виглядати більш мужньо", - стверджує Вурст.

Подалі від суконь та підборів

За словами Нойвірта, він мріє бути схожим "на звичайного Тома", якого не будуть так часто впізнавати на вулицях. Як відомо, нещодавно він також відкрито заявив про свій позитивний ВІЛ-статус.

Популярні новини зараз

Леонов з "Татусевих доньок" втратив маму: легенді театру було 85

В Україні Covid-19 "розігрівається" разом з погодою - МОЗ поділилося статистикою на 15 травня

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Показати ще

"Я радів своїй жіночій стороні останні десять років, або близько цього. Мені принесло багато веселощів Євробачення і все, що за ним відбувалося. Я почав з діви в золотій сукні, а тепер я більше бородатий дрег-співак в черевиках", - додав артист.

Шлях на Євробачення

Томас Нойвірт (Кончіта Вурст) австрійський поп-співак і Драг-Квін. Переможець конкурсу пісні Євробачення-2014 в Копенгагені. Образ "жінки з бородою" був створений в 2011 році.

8 травня на 59-му конкурсі пісні Євробачення Кончіта Вурст з піснею "Rise Like a Phoenix" ("Повстання немов Фенікс") посіла перше місце у другому півфіналі, набравши 169 балів. 10 травня 2014 року в фіналі конкурсу Кончіта Вурст отримала 290 балів і стала переможцем Євробачення. Таким чином, Австрія вдруге в своїй історії стала переможцем Євробачення. Минулого разу це було в 1966 році, коли переможцем конкурсу став Удо Юргенс.

Отримані при голосуванні бали складалися на 50% з балів національного журі і на 50% з балів телеглядачів. У комбінованому результаті максимальні 12 балів Кончіта отримала одразу від 13 країн - Бельгії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Ізраїлю, Італії, Португалії, Словенії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Нідерландів і Великобританії.

Дивіться: Переможець Євробачення 2014, Австрія - Кончіта Вурст (Winner Eurovision 2014 Austria)

Як повідомляв портал "Знай.ua", травесті-діва Монро розповіла, що робити "негарним жінкам".