Представники королівської сім'ї Великобританії 18 квітня повідомили, що в палаці помер пес по кличці Віллоу — останній коргі Єлизавети II. 14-річна собака страждала від онкологічного захворювання і її довелося приспати. Приспання стало вимушеним кроком — королева не могла більше дивитися, як песик страждає. Представники зазначають, що Віллоу був «вірним компаньйоном» Єлизавети і їй дуже нелегко пережити його втрату.

Перший власний коргі з'явився у Єлизавети в 1944 році. Це була собака по кличці Сьюзан, яку королеві подарували на 18-річчя. Єлизавета так любила Сьюзан, що навіть взяла її в медовий місяць. Єлизавета розводила коргі протягом сімдесяти років, і всі чотирнадцять поколінь собак були нащадками тієї самої Сьюзан. У 2015 році королева перестала розводити собачок: 88-річна Єлизавета переживала, що може спіткнутися і покалічити себе і їх. Королева не хотіла залишати їх після смерті. За весь час правління вона виростила 30 коргі.
За інформацією The Telegraph, Єлизавета особисто дбала про Віллоу, але собаці ставало все гірше. У неділю, 15 квітня, королівська сім'я викликала ветеринара і прийняла важке рішення приспати Віллоу.
Джерело з Букінгемського палацу розповів таблоїду Daily Mail, що смерть Віллоу стала для королеви найважчою. «Віллоу був останньою ниточкою, яка пов'язувала її з минулим, батьками і власним дитинством. Здається, це кінець епохи», — сумно заявив інсайдер.

У Єлизавети залишилися ще дві собаки породи дорги (метис такси і коргі) — Вулкан і Кенді. Вони нащадки королівських коргі і такс, яких розводила принцеса Маргарет, сестра Єлизавети. Також Її Величність піклується про Виспер - коргі, який потрапив до Єлизавети після смерті лісника з Сандрингема, де у королеви є заміська резиденція.

Син Єлизавети, герцог Йоркський Ендрю, поділився, що доглядом за собаками королева займається особисто. «Вона у відмінній формі, незважаючи на вік. Собаки підтримують її активний спосіб життя», — щиро розказав Ендрю.
Як і інші коргі королеви, Віллоу буде похований в Сандрингемском палаці в Норфолку.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що чим ближче королівське весілля, тим більше прихильників королівської сім'ї цікавлять взаємини Кейт Міддлтон і Меган Маркл. Дівчата завжди привітні на публіці, але чутки, що вони ненавидять один одного набирають обертів.

«Вони тільки прикидаються, що дружать. Міддлтон і Маркл завжди посміхаються один одному, але це виглядає так награно. На ділі ж ні про яку дружбу і мови бути не може»,— зізнався анонімний исотчник. Інсайдер відверто висловитися, що Кейт завжди недолюблювала Меган, так як вважає, що її поведінка виглядає занадто зухвала.