Вся увага на минулому Тижні моди в Лондоні була прикута до останнього показу Burberry під керівництвом Крістофера Бейлі. Тепер уже колишній креативний директор модного Дому приготував для гостей його шоу кілька сюрпризів.

Одним з них стала поява на подіумі принца Данії - Миколи. У симпатичному хлопцеві, який продемонстрував тренч і картату сорочку з нової колекції, журналісти не відразу впізнали члена королівської сім'ї і одного з найбільш завидних женихів світу.

І хоча шоу Крістофера Бейлі відбулося ще 17 лютого, офіційне підтвердження участі принца в показі модного бренду королівська сім'я зробила лише зараз. Об этом пишет Сlutch.

Примітно, що дебют принца відбувся через чотири дні після смерті його діда, принца Хенріка, тому багато хто залишився незадоволені таким вчинком хлопця. На що мати Миколи, графиня Фредеріксборгська Олександра, заявила, що контракт є контракт, та й сам показ готувався задовго до трагічних подій.

Популярні новини зараз

Киянин перетворив квартиру у висотці на неприступний "бункер – "До зомбі-апокаліпсису готовий!"

Українцям розповіли, коли можна буде піти в кіно і повечеряти в ресторані

Леся Нікітюк показала волосся на інтимному місці та зізналася в найсміливіших бажаннях

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Показати ще

На подіумі юнак дефілював в темно-синьому тренчі і жовтій картатій сорочці з нової лінійки:

Чи буде ще брати участь в модних шоу 18-річний молодий хлопець - покаже час. Але принц Датський Микола є тільки сьомим в черзі на трон, тому його майбутнє не скутеа суворими рамками палацового етикету.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Тиждень моди в Нью-Йорку підірвав незвичайний хлопчик - 10-річний Десмонд Наполес, який заявляє, що він - транс-модель.