Знаменитий голлівудський режисер Девід Лінч декілька днів тому прилетів до Києва, щоб відкрити представництво свого фонду. Під час візиту шоумен встиг посадити кілька дерев, прочитати лекцію про трансцендентальну медитацію, зробити десятки селфі з українськими зірками і навіть зустрітися в Петром Порошенком.

Від уваги користувачів не вислизнув той факт, що візит більше нагадував уявлення, коли на центральній площі на радість роззявам водять артистичну мавпу. Що чекає на нього під час поїздки, Лінч швидше за все здогадався ще в аеропорту, коли, вийшовши з літака, побачив зустрічаючих з короваєм.

Девід Лінч приїхав до Києва


Далі режисер попрямував відкривати представництво свого Фонду психологічної допомоги ветеранам війни, біженцям та жертвам домашнього насильства. Зробити це в Україні метр обіцяв ще 8 років тому, під час першого візиту в країну.

Після того як Лінч провів лекцію для широкого кола шанувальників, давши простому населенню вдосталь себе нафотографировались, режисер відправився на гала-вечерю до людей побагатше, щоб зібрати кошти на потреби фонду.

Популярні новини зараз
ЗСУ ліквідували командира роти з полку Кадирова Асвада Ідрісова: "Операція "дон_гон_дон" Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Девід Лінч приїхав до Києва


Оскільки ціна на вхідний квиток була досить високою, довелося витерпіти селфі-випробування, влаштоване вірними прихильниками.

Девід Лінч приїхав до Києва


Натрапивши на селфі зі Сніжаною Єгоровою, гордість взяла за рідну країну, де багатодітна мати може дозволити собі похід на настільки дорогий захід.

Девід Лінч приїхав до Києва


Українські зірки до останнього не відпускали Лінча зі своїх чіпких лап, в безглуздих спробах пропіаритися на американському режисері.

Девід Лінч приїхав до Києва


Хоча деякі любителі сюрреалізму до приїзду Лінча явно не підготувалися.

Девід Лінч приїхав до Києва


Спостерігаючи тяжке положення справ режисера, самому президенту України довелося втручатися і рятувати нещасного Лінча.

Девід Лінч приїхав до Києва


Девід Лінч приїхав до Києва


Девід Лінч приїхав до Києва


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як проходила лекція про шляху до щастя.