Слідом за Девідом Лінчем до Києва приїде всесвітньо відома художниця

поділитись
ОРЛАН покаже перфоманс "Петиція проти смерті"

На Київській бієнале 2017 "Київський Інтернаціонал" виступить всесвітньо відома французька художниця ОРЛАН із перфомансом "Петиція проти смерті".

У прес-службі виставки повідомили, що виступ ОРЛАН відбудеться 26 листопада о 15:00 в Інституті наукової, технічної та економічної інформації ("Тарілка", вул. Антоновича, 180, м. "Либідська").

Перфоманс відбудеться в рамках закриття "Київської бієнале". "Петиція проти смерті" складається з двох частин: флешмобу на вулиці (за участю 30 місцевих учасниць/ків) і виступу в концертному залі "Тарілки". Вхід буде вільним.

"Київський Інтернаціонал - Київська бієнале 2017" - міжнародний форум мистецтва і знання, який стартував у столиці України 20 жовтня. Серія виставок, перформансів, кінопоказів, лекцій та дискусій за участю відомих істориків, філософів, економістів і діячів культури націлена на розгляд політичних, соціальних, економічних та історичних обставин сучасної України, Європи та світу і є спробою пошуку колективної відповіді на ключові питання сучасності.

Проект "Київський Інтернаціонал" націлений на дослідження і пошук потенціалу в ідеї політичного інтернаціоналу, що виникла в Європі. В умовах сучасного структурної кризи глобальних інститутів ідея єдності і міжнародної солідарності стає ключовою для майбутнього виживання Європи.

Тривалі збройні конфлікти на сході Європи і на Близькому Сході піднімають найбільш гострі питання сучасності: як прийнятними засобами забезпечити безпеку і стабільність принципів свободи, коли держава і сучасні міжнародні механізми не працюють; яку форму могла б придбати нову міжнародну солідарність; що могло б стати основою нового Інтернаціоналу і хто буде його суб'єктами.

ОРЛАН у своїх роботах особливу увагу приділяє концепції тілесності - технологічним і соціальним практикам будівництва тіла. Вона є автором численних персональних виставок, презентацій та перформансів у Європі, Північній і Південній Америці.

ОРЛАН розповідає про свою творчість

Як повідомляв портал "Знай.ua", львів'янка Валерія Соколова перемогла на Міжнародному бієнале ілюстрації "Золоте перо". Цю нагороду вручають митцям з усього світу за визначний внесок у мистецтво ілюстрації.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Київська бієнале, Київський Інтернаціонал, художниця, ОРЛАН, Петиція проти смерті
Затриманому молодику виповнилось 15 повних років
0
0
17:58 21.06.2018
Хлопець зараз дає свідчення, він є мешканцем Київської області
0
0
17:34 21.06.2018
У столиці розгорівся черговий скандал навколо продукції відомого магазину електроніки і техніки
0
0
17:28 21.06.2018
Очевидці стверджують, що такі інциденти відбуваються з цим шляхопроводом регулярно
0
0
16:56 21.06.2018