На Київській бієнале 2017 "Київський Інтернаціонал" виступить всесвітньо відома французька художниця ОРЛАН із перфомансом "Петиція проти смерті".

У прес-службі виставки повідомили, що виступ ОРЛАН відбудеться 26 листопада о 15:00 в Інституті наукової, технічної та економічної інформації ("Тарілка", вул. Антоновича, 180, м. "Либідська").

Перфоманс відбудеться в рамках закриття "Київської бієнале". "Петиція проти смерті" складається з двох частин: флешмобу на вулиці (за участю 30 місцевих учасниць/ків) і виступу в концертному залі "Тарілки". Вхід буде вільним.

"Київський Інтернаціонал - Київська бієнале 2017" - міжнародний форум мистецтва і знання, який стартував у столиці України 20 жовтня. Серія виставок, перформансів, кінопоказів, лекцій та дискусій за участю відомих істориків, філософів, економістів і діячів культури націлена на розгляд політичних, соціальних, економічних та історичних обставин сучасної України, Європи та світу і є спробою пошуку колективної відповіді на ключові питання сучасності.

Проект "Київський Інтернаціонал" націлений на дослідження і пошук потенціалу в ідеї політичного інтернаціоналу, що виникла в Європі. В умовах сучасного структурної кризи глобальних інститутів ідея єдності і міжнародної солідарності стає ключовою для майбутнього виживання Європи.

Тривалі збройні конфлікти на сході Європи і на Близькому Сході піднімають найбільш гострі питання сучасності: як прийнятними засобами забезпечити безпеку і стабільність принципів свободи, коли держава і сучасні міжнародні механізми не працюють; яку форму могла б придбати нову міжнародну солідарність; що могло б стати основою нового Інтернаціоналу і хто буде його суб'єктами.

ОРЛАН у своїх роботах особливу увагу приділяє концепції тілесності - технологічним і соціальним практикам будівництва тіла. Вона є автором численних персональних виставок, презентацій та перформансів у Європі, Північній і Південній Америці.

ОРЛАН розповідає про свою творчість

Як повідомляв портал "Знай.ua", львів'янка Валерія Соколова перемогла на Міжнародному бієнале ілюстрації "Золоте перо". Цю нагороду вручають митцям з усього світу за визначний внесок у мистецтво ілюстрації.