Скандальний український співак і автор пісень Віталій Козловський дуже активно веде свою сторінку в соціальній мережі Instagram. Нещодавно артист зробив кілька знімків з котиком, який після забавної стрижки більше нагадав лева. Так, сильний і незалежний Віталій попросив написати фанаток смішні коментарі до посту, проте деякі його неправильно зрозуміли.

"Не знаю як весело підписати ці фото...Пишіть свої варіанти! Найоригінальнішим і смішним отлайкаю їх 10 фотографій!Спасибі журналу @otdohniua і красуні @olga_bezsonova за те, що увіковічили мене з Каськой", - підписав кадри Козловський. Фолловери ж взялися коментувати: "Осідлала вірного скакуна.)", "Бідний котик , навіщо так познущалися над твариною?", "Ви схожі.Красиві вуса і пишна борода-да-да-да))", "коли ти сильний і незалежний", "Не зрозуміло який з котів краще", "Віталік підкаблучник цієї дамочки", "Отлайкай мене,котик .Навіщо тобі кіт,коли є Я ! Вони мітять ,смердять і кричать ночами . Я кричати не буду , тільки ніжно мурличу", "Коли навіть кіт сідає на шию)".
 

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Віталій Козловський показав новий знімок біля літака, заявивши, що страждати - це дуже зручно, але більше він цим займатися не хоче. Також знаменитість вже наближався до зухвалих вчинків в стилі Анастасії Волочкової, позуючи абсолютно голим, а тепер вирішив тягати за собою в літак букети троянд, як і балерина. А ще артист все-таки показав знімок в одязі. Ну, не зовсім. Щоб хоч якось похвалитися фігурою, він зробив з сорочки короткий топ.