Скандальний український співак і автор пісень Віталій Козловський дуже активно веде свою сторінку в соціальній мережі Instagram. Нещодавно артист вже наближався до зухвалих вчинків в стилі Анастасії Волочкової, позуючи абсолютно голим. Тепер же знаменитість вирішив тягати за собою в літак букети троянд, як і балерина.

"Ти так хотіла тепла, тіло тепла хотіло, хочеш тікай від дощу.....»#продолжитекствкомментарии #літай", - вирішив розтопити серця фанаток Козловсий. Звичайно ж, величезний букет не залишився непоміченим. "Ах, ці троянди..", "Романтік))))))", "Просто ви нам даєте крила...", "Віталік шикарний букет. Дуже красивий. Справжній чоловік дорогий Віталік.", "Романтик ти все таки Віталій! Прекрасний букет, обраниці повинен сподобається! Будь-яку дівчину зачепить така увага від чоловіка!", "Какооой ж шикарний букет! А якщо ще білі троянди так взагалі моя мрііяяя", - почали мріяти шанувальниці.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Віталій Козловський сильно боїться самотності, адже робить все, щоб про нього не забули. Так, артист, привертаючи увагу до нового кліпу, вирішив не тільки побігати в ботфортах і плащі на голе тіло, але і порівняти себе з популярною співачкою Ріанною. Також знаменитість все-таки показав знімок в одязі. Ну, не зовсім. Щоб хоч якось похвалитися фігурою, він зробив з сорочки короткий топ. А ще Козловський вирішив роздягтися повністю, прикривши сороміцькі місця великим смайликом сердечка. Віталій нарешті став обговорюваним, однак далеко не з кращого боку.