Російська знаменитість, актор театру і кіно Сергій Безруков услід за іншими своїми колегами відправився до Чистилища.

В базу українського центру "Миротворець", який фіксує злочини проти національної безпеки України, Безруков потрапив через участь у пропагандистських заходах на території окупованого Росією Криму та свідоме порушення державного кордону України.

"У Чистилище потрапив бригадир Безруков. Для довідки: як артист і виконавець, Безруков, звичайно ж, талановитіший за Кобзона, але це не є для нього індульгенцією. Порушив - у Чистилище", - підкреслили волонтери на сторінці "Миротворця" в Facebook.

Як повідомляв портал "Знай.ua", "прокляті" Кобзоном творці "Миротворця" відповіли йому взаємністю та написали актору некролог.

Популярні новини зараз
Зима 2025−2026 в Україні: чи чекати аномального тепла, різких морозів і снігових сюрпризів - прогноз синоптиків Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах Смертельне тріо: 70‑річний пенсіонер помер після інтиму з двома партнерами, вечірка закінчилась трагедією Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
Показати ще