Відома українська співачка Руслана Лижичко виступить на пісенному конкурсі Євробачення 2018 в Лісабоні. Про це руслана написала на своїй Facebook-сторінці.

Так, артистка оприлюднила відео виконання фрагмента нової пісні. Композицію вона заспівала разом зі своєю колегою Сандрою, яка займається записом англомовних пісень Руслани.

Прем'єра цього треку відбудеться в Лісабоні 12 травня під час фіналу міжнародного конкурсу.

Популярні новини зараз
Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною Василь Ломаченко вирішив повністю закритися від українців: лише московські попи та російські фанати Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом
Показати ще

"Як перша переможниця від України я презентую Україну незмінно нестримно весь цей час, всі 14 років. Драйву більше! Ми зробимо прем'єру нової пісні, яку написав для мене Андрій Оніскевич... Приїзжайте або просто дивіться наш концерт! Я покажу всім незнану екзотику України!" - написала Руслана в соцмережі.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", у мережі опублікували офіційний ролик на пісню "Under The Ladder", з якою Melovin незабаром представлятиме Україну на пісенному конкурсі "Євробачення 2018" у Лісабоні (Португалія).

Зйомки тривали близько 20 годин, режисером відео виступив Тарас Голубков. Саме він працював над кліпом Монатіка "Сейчас".

Нагадаємо, за новими правилами оцінка окремого члена журі буде мати менше впливу Європейський мовний союз є організатором Євробачення 2018. Нещодавно на сайті союзу з'явилися відомості про те, як будуть оцінюватися учасники нового шоу. Там же додали список того, що не можна приносити в глядацький зал.

На офіційному сайті міжнародного конкурсу пісні повідомляється, що зміна не впливає прямим чином на перемогу учасника. Суть нововведення в тому, щоб зменшити вагу кожного конкретного члена журі на користь загальної оцінки.

Голос кожного з членів журі буде менш вагомим, ніж в сумі з голосами іншими членами журі.

"Іншими словами, чим нижче оцінить член журі пісню, тим меншим буде вплив на кінцевий результат", — розповіли організатори, зазначивши, що система працює і в зворотному порядку.

Відмітимо, український співак Melovin розмістив в Instagram знімки з нового фотосету. Як відомо, Україну на "Євробаченні 2018" представлятиме Melovin. Він дістав п'ять балів від суддів і шість від глядачів.