За новими правилами оцінка окремого члена журі буде мати менше впливу Європейський мовний союз є організатором Євробачення 2018. Нещодавно на сайті союзу з'явилися відомості про те, як будуть оцінюватися учасники нового шоу. Там же додали список того, що не можна приносити в глядацький зал. Про це повідомляє "ТСН".

На офіційному сайті міжнародного конкурсу пісні повідомляється, що зміна не впливає прямим чином на перемогу учасника. Суть нововведення в тому, щоб зменшити вагу кожного конкретного члена журі на користь загальної оцінки. Голос кожного з членів журі буде менш вагомим, ніж в сумі з голосами іншими членами журі.

Це означає, що оцінка буде залежати від позиції, на яку поставить член журі свого фаворита. "Іншими словами, чим нижче оцінить член журі пісню, тим меншим буде вплив на кінцевий результат", — розповіли організатори, зазначивши, що система працює і в зворотному порядку. Раніше оцінки виставлялися шляхом простого додавання всіх голосів. Найвища оцінка, 12 балів, виставлялася в тому разі, якщо конкурсант отримував максимальні бали у кожного з членів журі. "Наприклад, якщо четверо членів журі ставили пісню на перше місце, а п'ятий — на останнє, то це могло позбавити пісню 12 балів від національного журі", — йдеться в повідомленні.


"Знай.ua" нагадує, український співак Melovin розмістив в Instagram знімки з нового фотосету.
"Я думаю, настав особливий момент для всіх нас! Він щасливий і магічний, і я радий, що ми поділяємо його разом! Спасибі Вам всім за те, що ви завжди зі мною! За кожну зустріч після інтерв'ю, конференцій і приємні моменти особистого спілкування! Ви робите мене сильнішим!" – звернувся він до фанів.

Популярні новини зараз

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Донька київської судді заступилася за Басту, пояснивши, чий Крим: "Не наш, змиріться, про*бали"

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Організатори пісенного конкурсу Євробачення-2018, який 8 травня розпочнеться в Португалії, оприлюднили список предметів, заборонених на території проведення шоу. Заборонені предмети опублікували в Twitter заходи.
Крім вибухівки, наркотиків, зброї, алкоголю, в список потрапили досить несподівані речі.

Наприклад, на Євробачення не можна проносити стільці, парасольки, м'ячі для гольфу, сходи, шоломи, скотч, плоскогубці та інші робочі інструменти. Під заборону також потрапили моноподи для Селфі, мікрофони, чашки, візки для покупок, а також політична агітація або будь-яка інформація дискримінаційного змісту.