Хто із зірок не мріє отримати нагороду? Тим паче, кілька разів поспіль. Нещодавно це вдалося засновнику першого україномовного гумор-шоу Сергію Притулі.

На своїй сторінці у Facebook він опублікував знімок, де тримає на руках три відзнаки: за участь у "Страстях за Ревізором", "Вар'ятах" та Національному відбору на "Євробачення". Жанри, до слова, досить різні: ток-шоу, гумор-шоу та " музичне дійство".

Емоції через край

"Всі ці дуже несхожі між собою проекти мають один спільний знаменник - ведучого. І той хлопець ніби непогано справляється з роботою. До біса скромність. Так, у мене 3 нагороди премії "Телетріумф"! Дякую глядачам за рейтинги, колегам за підтримку, дружині за терпіння, телеакадемікам за оцінку! Піду ще трохи попрацюю", - написав гуморист.

Прихильники одразу ж привітали улюбленого коміка – хтось напророкував Притулі відзнаки вищого рівня, адже ніколи не варто зупинятися на досягнутому.

Популярні новини зараз

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

Помер Анатолій Дятлов з "Чорнобиля" HBO: акторові було 55 років

Показати ще

На черзі - Оскар?

"Тут і Оскар був би доречний! (абсолютно серйозно ) Вітання!!! , "Заслужили! А "Вар'яти" теж обов'язково матимуть "Телетріумф", не все відразу! P.S. Чекаємо "Євробачення" з Вашим коментуванням", "Тернопільській Сірий. Тобі ще треба золотого лева, пальмову гілку та Оскар в придачу", - пишуть у коментарях.

Дивіться: "Ми, Притули, нікому нічого не винні"

Як повідомляв портал "Знай.ua", український гуморист, засновник шоу "Вар'яти" та відомий волонтер Сергій Притула закликав суспільство об'єднатися заради змін у власній країні.