Український гуморист, засновник шоу "Вар'яти" та відомий волонтер Сергій Притула закликав суспільство об'єднатися заради змін у власній країні.

Він представив проект "Нові лідери", котрий стартував 12 березня за підтримки 34-х громадських організацій. Його мета – дати можливість людям проявити себе і не залишатися осторонь проблем, котрі стосуються кожного з нас.

Суть проекту

Це так звана відповідь на суспільний запит щодо нових лідерів, залученням креативних, амбіційних людей з чистою репутацією до вирішення проблем державного рівня.

Саме такі люди, згідно результатів соціологічних опитувань, повинні брати на себе відповідальність, презентувати і втілювати свої ідеї.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Учасники повинні представити свої ідеї експертам, ЗМІ та інтернет-аудиторії. Ті, хто набере найбільше голосів, стануть героями телевізійного формату, який вийде у підсумку на екрани вже цієї осені.

Навіщо це Притулі?

"Мені дуже прикро констатувати той факт, що з України кожного року їдуть тисячі молодих людей. Амбітних, розумних, які кажуть, що не можуть реалізувати себе тут. Які кажуть, що в країні нічого не змінюється і що потрапити у владу, не маючи великих грошей, зв'язків практично нереально. А ти спробуй!", - закликав Притула.

Дивіться: Сергій Притула про проект "Нові лідери"

Як повідомляв портал "Знай.ua", до Дня святого Валентина наступного року зіркова команда українського шоубізу презентує найбільш очікувану комедію – "Секс і нічого особистого" за участю Сергія Притули та Андрія Данилко.Це своєрідна адаптація канадського формату My Awkward Sexual Adventure. Окрім Притули та Данилка взяв участь у зйомках Роман Луцький – зірка " Сторожової застави", який зіграв Олешко. Виконавицю ролі Діани було найскладніше знайти. Вона повинна бути веселою, плавно рухатися і бути впевненою у собі. Тому частину сцен зняли з дубляжем.