Знаменитий грузинський кіноактор, режисер, виконавець авторських пісень Вахтанг Кікабідзе звинуватив Росію в розв'язуванні війни в 2008 році і розповів, як Путін  хоче досягти своєї мети – отримати "владу над світом".

В інтерв'ю для проекту "Прикордонна ZONA" Кікабідзе прокоментував події 10-річної давності, а саме військовий конфлікт між Грузією і Росією, заявивши, що обидві країни мають стати членами НАТО.

Артист звинуватив Росію в розв'язуванні війни в Південній Осетії. При цьому Кікабідзе відзначив, що вважає Володимира Путіна "потенційним диктатором", який прагне розділити сфери впливу в світі з американським президентом Дональдом Трампом.

"Коли Путін з'єднається з Трампом, він скаже: заради Бога, за місяць я вступлю в НАТО, а НАТО вступить в Росію, і потім ми разом грохнем українців і грузин", - висловився співак.

Кікабідзе додав, що через конфлікт в Грузії втратив близьких людей і ніколи не зможе пробачити росіянам трагедії.

"Пробачити? Ну мої внуки напевно вже і не будуть пам'ятати, коли подорослішають - пробачили не пробачили .. Або, якщо так буде, так і будуть жити. Не дай Бог. Але я не можу. Я не можу, тому що .. Дуже важко згадувати", - сказав Вахтанг.

Зазначимо, що в 2008 році Кікабідзе став на сторону Тбілісі і покинув Росію, з тих пір він жодного разу не з'являвся в РФ.

Знаменитий грузинський співак вважає, що криваві діяння Путіна – це великий гріх, за який він обов'язково понесе кару.

"Те, що вони (росіяни – ред.) зробили з Україною, мене просто шокувало… Те, що вони почали давати ордени своїм солдатам в Чечні… Це такі гріхи, від яких не відмиєшся, це коли-небудь обов'язково спливе..", - зазначив Кікабідзе.

Нагадаємо, Кікабідзе звернувся до фанатів СРСР та відповів на звинувачення у тому, що він "продукт Радянсього Союзу".

Як повідомляв портал "Знай.ua", 19 липня, видатний грузинський кіноактор, режисер і бард Вахтанг Кікабідзе відзначив своє 80-річчя.

Також "Знай.ua" писав, що актору Вахтангу Кікабідзе, який підтримує Україну у конфлікті з Росією, погрожували розстрілом від імені "ДНР".