У вівторок, 28 листопада, в Сіднеї (Австралія) попрощалися з ритм-гітаристом і одним із засновників рок-групи AC/DC Малькольмом Янгом.

Закрита траурна церемонія проходила в міському соборі Святої Марії. Попрощатися з музикантом прийшли родичі, а також колеги по групі, зокрема, колишній барабанщик AC/DC Філ Радд, екс-вокаліст Брайан Джонсон та інші.

Сім'я співака, яка завжди уникала публічності, заявила, що не хоче трансляції похорону.

Серед прибулих на похорони були помічені крім родичів колишній фронтмен групи Брайан Джонсон, екс-ударник колективу Філ Радий і Гарі Андерсон.

Під час похоронної процесії рідний брат музиканта Ангус Янг опустив у могилу одну з його гітар.

Легендарний гітарист Янг Малькольм помер 18 листопада на 65 році життя після тривалої хвороби.

Музичну діяльність він припинив ще в 2014 році через проблеми зі здоров'ям. Пізніше сім'я музиканта підтвердила, що він страждає від деменції.

Групу AC / DC, якій судилося стати однією з найпопулярніших в світі і однією з найуспішніших австралійських команд, Янг Малькольм створив спільно зі своїм молодшим братом Ангусом в 1973 році. З тих пір, переживши серйозні зміни в складі, колектив випустив півтора десятка студійних платівок, багато з яких сьогодні вважаються класикою рок-музики.

У 2009 році Малькольм і Ангус були внесені в список найкращих гітаристів усіх часів, за версією журналу Classic Rock.

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий гітарист, один із засновників культового австралійського гурту AC/DC Малкольм Янг пішов з життя у віці 64 років.