Відома українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала фоловерів новими знімками в Instagram. Так, знаменитість показала, як кардинально змінила образ. Тепер артистка одягається так, як було прийнято в 90-х, а також носить популярну для того часу зачіску: хвостик-пальмочку.

"Все нове це не дуже поношене старе! Привіт із 90х. Все нове, це не доношенное старе! Hello from 90's", - лаконічно пдписала кадр Нікітюк. Фанати ж розділилися на два табори, коментуючи пост: "Імідж змінився", "90-их?! нічого не переплутала?! 90ті були 100 років тому. капець як ти довго живеш...", "Зовсім не змінилася", "Ну обличчя теж якось на цій фотці як поношене. А взагалі мене прікалує Леська", "Елегантність Вам більше до лиця!!!", "леопердь!","Не дуже образ", "Пальмочка зачот", "Леся, все клас, тільки зачіска тобі не пасує, терміново зміни...".
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Леся Нікітюк зробила селфі з літаком, надівши блузку з анімалістичним леопардовим принтом. Під яскравими кадрами Леся написала великий і корисний пост про те, як не зіпсувати шкіру обличчя під час перельотів.