Російський музикант Юрій Лоза продовжує "парафінити" колег у пресі. Цього разу дісталося КВК і передачі "Пока все дома".

Після того як стало відомо, що "Перший канал" ухвалив рішення закрити авторську програму Тимура Кізякова, яку він вів 25 років, Лоза не зміг пройти повз і не вставити свої "п'ять копійок".

"Я колись був учасником цієї програми. Так вона не відрізняється від усіх інших! Там нічого винаходити не треба - приїжджай і питай: "Як ви живете?" Це взагалі не втрата для телеканалу. Будь-яка людина, яка вміє скласти три слова у речення, може бути таким же ведучим", - зазначив співак.

Далі Лоза перейшов на "Клуб веселих і кмітливих". Виявилося, що музикант категорично проти подібних гумористичних заходів.

Популярні новини зараз

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Меган Маркл незабаром знову стане мамою: як змінилася дружина принца Гаррі під час вагітності

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Показати ще

"У нас у країні немає жодного героя, який зробив щось своїми руками. У тому ж КВК виходять хлопці з дорожнього інституту і співають про те, що дороги в Москві погані. А самі хлопці замість того, щоб учитися і робити ці дороги , репетирували програму. Вони взяли гроші у губернатора. Саме ті гроші, які повинні були піти на будівництво доріг. Потім приїхали, заплатили Маслякову, заплатили за готелі, костюми, фонограму, заплатили сатирикам, які придумали їм жарти. Де логіка?" - обурився артист.

Дивіться ролик про те, як Юрій Лоза розкритикував музикантів світового рівня

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", "великий критик" Лоза взявся за Малахова.