Відома ще з 2000-х російська співачка Глюкоза (Наталя Чистякова-Іонова) похвалилася фанатам на своїй сторінці в Instagram дуже пікантним фото. Знаменитість показала свою розкішну підтягнуту фігуру.

На відвертому фото Глюкоза позує в латексному купальнику тілесного кольору і босоніжках на підборах. Фоном слугує підлога, вистелена зефірками. Фанати одразу ж почали засипати зірку компліментами, акцентуючи увагу на сексуальній фігурі і відмінній шкірі. Проте знайшлися і ті, хто дорікнув Наталі у величезній кількості фотошопу.
"Шкіра виглядає чудово. Але плечі, як у плавця", "Порушена пропорційність з-за волосся", "У чудовій формі, молодець", "Лялька Барбі", "Наташа, ви весь латекс в Москві скупили?", - розділилися шанувальники на два табори.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що вже 15 років поспіль випробовує на міцність російську сцену співачка Наталя Іонова, більш відома під псевдонімом Глюкоза. В цьому році в честь ювілею вона вирішила зізнатися у коментарі місцевим ЗМІ не тільки в труднощах характеру, як зазвичай. Артистка більше не приховує, що довгий час боролася з наркозалежністю.

Особливо захоплювалася забороненими речовинами в юності, в 12 років вперше спробувала такі препарати. Та ще й в додачу вирішила змішати їх з портвейном. І при цьому досі може посилено тренуватися: присідає кожен день по 50 разів і тримає непогану форму. Більшість друзів Глюкози також були схильні до шкідливих звичок. Ймовірно, саме тому деякі з них вже давно спочивають на цвинтарі:

"Клей, бензин, гриби, важкі наркотики і героїн. Всі наркотики які є, я спробувала", - додала Наталя. Такі схильності не могли залишитися непоміченими і з боку чоловіка. З Олександром Чистяковим вони хоч і були разом з 2006 року, але чутки про розлучення виникали майже кожні кілька місяців. На цей раз все серйозно, як каже співачка. Союз, нібито, себе вичерпав.