Валерія Лук'янова, більш відома як Одеська Барбі, на своїй сторінці в Instagram показала фанатам свою маму. Зовнішній вигляд мами шокував шанувальників. На знімку жінка виглядає дуже молодо. У коментарях до фото Валерія написала: «Моя улюблена дорога матуся) схожі ?)»

Підписники відзначили, що мама дівчини виглядає молодо і привабливо, "як лялька", і що дочка дійсно схожа на свою маму.

«Ух ти! Вона така ж красива, як і ти», «Дуже красива мама така Мила», «Дуже схожі і дуже молодо виглядає мама», «Мама як завжди, молода і красива ось що значить гени», «Дуже. Схожі))) . Вона схоже ще й молодіє)))», «Мама як дівчинка, не старіє», «Молода у тебе мама. Виглядає сама як дівчина років 27» - розсипалися фоловери у компліментах.

Однак деякі вважають, що Валерія схожа на батька набагато більше. «Більше на батька ти схожа» - висловили вони свою думку. Валерія часто публікує фоторграфії з батьками у своїх соцмережах.
Одеська Барбі крім характерної зовнішності ще має і не зовсім традиційні погляди на життя. Вона є представником нової течії в культурі під назвою «Ньюейдж» («New Age»), котре вкрай нестандартне.
Дівчина активно веде акаунт у Instagram і публікує на ній свої пісні, думки, запрошення на семінари. А ще Лук'янова роздає поради з приводу гарної зовнішності і фігури.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що одеситка Валерія Лук'янова, яку називають "жива Барбі", у себе на сторінці в Instagram поділилася гарячої порцією інтимних фотографій, де вона показує відмінну спортивну фігуру в бікіні. Відомо, що красуня знялася на балконі готелю-хмарочоса Grand Hotel Acapulco з видом на Тихий океан. Фанати засипали Леру компліментами. Про це стало відомо завдяки повідомленням дівчата в соціальних мережах.