Як повідомляє Clutch.ua сьогодні, 25 травня, свій тридцять дев'ятий день народження відзначає Маша Єфросиніна – популярна українська актриса, телеведуча, блогер і ікона стилю.

Маша Єфросиніна виглядає набагато молодше свого віку, володіє ідеальною фігурою і підтягнутою шкірою, а також бездоганним відчуттям стилю. З моменту початку своєї зіркової кар'єри телеведуча змінилася і тільки покращала. Маша любить доповнювати образи аксесуарами і принтами, тому її образи хочеться розглядати дуже довго.
Кожна її поява на світському заході стає яскравою подією і не залишається без уваги фотографів. Маша завжди підкреслює образ дрібницями і вміє виглядати елегантно навіть у спортивному костюмі.Так, краса і стиль Єфросиніної не залишаються без уваги.
Знаменитість часто виходить у світ в нарядах українських дизайнерів. Світська левиця часто підтримує модельєрів. Так, у травні минулого року Маша Єфросиніна і дизайнер ювелірних прикрас Валерія Гузема створили спільний проект. Ведуча і дизайнер випустили колекцію золотих ланцюжків Сharity chain, всі гроші від продажу яких пішли на благодійність. У листопаді минулого року Маша стала посланцем бренду Label One – зірка знялася в рекламній кампанії лінійки, головними мотивами якої стала культура Азії. Однією з останніх робіт Маші стало співробітництво з українським взуттєвим брендом Marsala. Також на церемонії Elle Style Awards 2017 Маша отримала нагороду за Персональний стиль.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що ще на початку весни популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна активно зайнялася своїм YouTube-канал. Знаменитість ділиться порадами і життєвим досвідом, обговорюючи різні теми. Разом з фоловерами вона вже обговорювала правила харчування, виховання дітей і секрети краси, а тепер зізналася, з чого починається її ранок.«Ранок сильно недооцінена», – вважає Маша. Починати свій день Єфросиніна радить з легкої зарядки, замість дратівливою мелодії будильника поставити приємну і спокійну, а телефон, планшет і інші гаджети перед сном виносити в іншу кімнату.