Нещодавно український гуморист Сергій Притула відправився разом зі своєю родиною на відпочинок до США. Американські краєвиди для нього останнім часом, як свої – там команда "Вар'ятів" нерідко гастролює, даючи десятки концертів для нашої закордонної діаспори.

Але найбільше переймався шоумен навіть не через роботу: думав, як перенесе політ його 7-місячна донька Соломія. Одразу після повернення Притула із сином відвідав прем'єру мультфільму "Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила", де він озвучив персонажа Нестора - найкращого друга головного героя.

Під час показу він зізнався: маленька копія ще дасть фору будь-якому чоловікові, адже літак її зовсім не налякав, поводила себе, немов доросла. Бути батьком дівчинки на думку Притули – неоціненний скарб, який нічого не замінить:

"Це нова планета, інший космос, інший вимір. Коли ріс син, мене теж розпирало. Але дівчинка - інша, особлива. Ніколи не думав, що у віці 36 років в мені буде стільки ніжності. Вона лазить по тобі, маца і ти перетворюєшся в пластилін", - додав гуморист.

Притула-молодший залюбки виконує роль старшого брата. Це не заважає йому будувати плани: мріє стати програмістом, пілотом, або архітектором.

Дивіться: Сергій Притула розповів, як це – бути батьком дівчинки

Як повідомляв портал "Знай.ua", в ефірі шоу "Хто зверху?" Сергій Притула разом із Віталієм Козловським та Владом Ямом спробували на собі жіночі ролі. Зіркові чоловіки приміряли панчохи, в цей же час команда Лесі Нікітюк намагалася причепити правильно бороду і ще й акуратно скуштувати кілька страв, не замастивши одягу та обличчя.