Притула з Козловським в ефірі зробили таке, що соромно повертатися додому

поділитись
"Мама до Збаража не пустить", - додав Притула, але не відмовився

Вчорашнє свято, вочевидь, пройшло весело не тільки для жінок. Приміряти на себе всі "складнощі" життя прекрасної половини людства вирішили зіркові чоловіки - Влад Яма, Сергій Притула, Віталій Козловський, Руслан Ханумак.

У черговому випуску шоу "Хто зверху?" на глядачів чекали несподівані перевтілення та багато кумедних змагань. Протистояла сильній статі команда з Анною Гресь, Дашою Трегубовою та Дашою Астаф'євою.

Обмін ролями був ще той – чоловіки повинні були надягнути капронові панчохи, а жінки - спробувати акуратно поїсти, начепивши густі бороди. Найкраще, судячи з випуску, вийшло у Козловського, але Гресь натякнула: не думає, що цим треба пишатися.

Для співака це геть не чужі експерименти. Ще з садочка він прекрасно себе почував "не у своїй шкурі", а у ведмежій. Хоча був дуже худим, але чомусь на свята йому довірили зіграти клишоногого.

Віталію було байдуже – так вжився в образ, кружляючи по студії в новому амплуа. Сергію Притулі було соромно, мовляв, до "рідного Збаража більше не пустять". Але панчохи все ж надягнув, а після набрався хоробрості і відомий хореограф Влад Яма. Команда Нікітюк також залюбки поносила бороди, скуштувала бюргери та хот-доги з пастою.

Дивіться: новий випуск програми "Хто зверху?"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула зважився виправити найбільшу помилку свого життя. Останнім часом "Вар'яти" гастролювали просто у шаленому темпі, поставивши власний рекорд концертів. Через це артисти пропускають багато важливих моментів, практично не бачать, як ростуть діти. Гуморист пообіцяв, що із маленькою донечкою все буде інакше, він намагатиметься присвячувати їй весь вільний час, аби надолужити згаяне.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Притула, Козловський, Нікітюк
Шанувальник Тейлор Свіфт прийняв душ у неї вдома і виспався в її ліжку
0
0
01:35 24.04.2018
Гонитва за грошима перекреслює мораль
0
0
00:20 24.04.2018
Шейк просто світилась від щастя
0
0
22:50 23.04.2018
Музикант використовував страховку, проте в одному з дублів він все ж не втримався на мотоциклі
0
0
21:27 23.04.2018
Зірка оригінально прорекламувала колекцію спортивного одягу
0
0
20:02 23.04.2018