Український шоумен Сергій Притула разом зі своїми близькими потрапив у неприємну ситуацію за кордоном – під час останньої подорожі до США у його авто пробилося колесо.

Як зізнався гуморист на своїй сторінці у Facebook, ця поїздка до Флориди точно була, мабуть, однією із най екстремальніших. Він саме збирався показати сину Дмитрику "Леголенд" в Орландо:

"З "Леголенду" усі повертаються з подарунками і хорошими враженнями. І тільки наша сім’я – з пробитим колесом. Де я знайшов того цвяха на виїзді з хорошої дороги на ще кращу, то Бог його знає. В Україні легше порахувати області, де я не пробивав колеса і де не лежав під своїм "Ведмедиком". Іноді примудрявся лишити два колеса на ділянці у 40 км. І не було біди, бо вдома все простіше", – прокоментував він.

Зірковий волонтер взяв машину в оренду, але пробите в неділю колесо у штатах замінити не так легко. Якби не допоміг мексиканець – поставив запаску, яку треба було поміняти на нормальне колесо у Волмарті. На щастя, все закінчилося добре:

Популярні новини зараз
Аварійні відключення світла в Україні: в Укренерго зробили важливу заяву У жодному разі не використовуйте ці дрова для опалення: українців підготували до холодної зими 2023/24 Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

"У тому Волмарті не могли зробити колесо, бо не мали спеціального апарату для фіксингу. Родину спровадив до найближчого кафе, сам з Террі сів розрулювати ситуацію. 25 хвилин очікування – колесо заклеєне, закріплене, запаска з причандалями захована, тиск підкачаний. 32 долари в офіс, 10 доларів чайових хлопчику за старанність", - підсумував Притула.

Дивіться: найгучніші зізнання Сергія Притули

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула вперше розповів про своїх фаворитів на "Євробаченні" та таємні сторони конкурсу. Зацікавили його у першу чергу молоді таланти, про яких раніше чули не так багато. Номером першим у списку найкращих називає Julinoza – відкриття року для нього стало очевидним ще під час перегляду роликів у мережі, коли готувався до ефірів. Та були й не надто приємні моменти: нетерпимість аудиторії, яка не може спокійно реагувати на чиюсь перемогу чи поразку – так само, як було і з Женею Галичем минулого року, він навіть зараз неохоче згадує ті події.