Всього за один місяць, ведучої популярного соціального реаліті-шоу вдалося схуднути на цілих одинадцять кілограм. Для цього їй знадобилося відправитися на курорт в Єгипет. Незважаючи на відпустку Наталія Кудряшова не припиняє публікувати фотозвіти, на яких демонструє свою струнку фігуру.

– Так, я не досконала! – написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook ведуча Нового каналу. – Я як гармошка то худну, то товстію, на всю хату голосю! Але є дещо, що зі мною залишається практично ідеальним у будь-якому вазі. Це – мій золотий характер!

Ревізор - магазини в Києві - відео:

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк блиснула принадами в Туреччині: справжня фараонша

Локдаун накрутив тарифи у київських маршрутках: по 10, але не для всіх

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" український уряд приступило до масштабних перевірок громадян, які частково або повністю приховали свої доходи в деклараціях: їх мають намір позбавити субсидій.

В результаті обробки даних, отриманих в результаті перших перевірок, виявилося, що вже за перший квартал 2018 року залишитися без субсидій можуть 179 000 сімей. Без соціальної підтримки можуть виявитися ті, хто приховує свої доходи, а також ті, хто протягом дванадцяти місяців з моменту отримання субсидії здійснив купівлю на суму понад 50 000 гривень.

"Найбільш поширена причина — це купівля дорогого товару або оплата послуги без подальшого сповіщення про це органів соцзахисту. Перерахунок відбувається з моменту виявлення такої покупки", — розповідає фахівець.

Позбавляти субсидії будуть починаючи з дати покупки. "Якщо людина сам сповістив органи соцзахисту, то субсидія буде нараховуватися і далі, до кінця опалювального сезону. А якщо порушення виявили ми, то субсидія буде знята з дати покупки", — пояснив співробітник міністерства.

Крім цього, парламент вже поданий законопроект, який дає можливість соціальним інспекторам оцінювати "стиль життя" претендентів на субсидії. Ці перевіряючі зможуть прийти на підприємство, де працює одержувач субсидії, вивчити бухгалтерію, вимагати від керівництва підприємства офіційні довідки за доходами людини, опитувати його сусідів і колег.