У Підмосков'ї модель Playboy і гонщиця Інеса Тушканкова звернулася в поліцію. Вона попросила зловити її "догсіттера"- чоловіка, який дивився за собакою. Він обікрав дівчину, забравши з собою три пари дорогих годинників, кільця і песика впридачу.

За деякими даними, "догсіттер" скаржився на зарплату, а може і просто вирішив, що заслуговує в житті більшого. Хлопець спустошив скриньку з дорогими годинниками і кільцями. Головною здобиччю крадія стала неймовірно дорога модель годинника Hublot. Щоб мало не здавалося, грабіжник прихопив і шпіца - маленьку собачку, за якою стежив. Тепер злочинця розшукує поліція Одинцово.

Однак, судячи з фото, раніше у Інеси вкрали весь одяг, і вона зовсім не скаржилася.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Еліза Мелиани, яка народилася в 1980 році, давно стала французькою моделлю, внаслідок визнання її у світі моди. Зараз же вона продовжує радувати шанувальників відвертими знімками в Мережі. У Франції вона демонструє широкій публіці свої форми в рекламних кампаніях для білизни, в яких вона демонструє свої ідеальні параметри (88-60-88), не показуючи обличчя.