Героїні обкладинок найпопулярнішого чоловічого глянцю Playboy провели соціальний експеримент: вони знову знялися для журналу в тих самих образах, які прикрашали обкладинки видання багато років назад.

Своїм прикладом моделі продемонстрували, що жінки можуть залишатися красивими і привабливими в будь-якому віці.

У фотосесії взяла участь Кімберлі Конрад, яка з'явилася на обкладинці видання в 1988 році. Вона була одружена з Х'ю Хефнером (засновником компанії Playboy Enterprises) трохи більше 20 років - з 1989 по 2010-й роки. І хоча пара з кінця 90-х вже не жила разом, офіційно вони все ще були одружені.

Кендіс Коллінз і Монік Сент-П'єр з'явилися на обкладинках Playboy в 1979 році. Незважаючи на те, що з того моменту пройшло майже 40 років, вони були дуже раді оживити в пам'яті спогади про співпрацю з журналом.

Не побоялася оголитися для глянцю через 35 років після виходу відвертих обкладинок і Кеті Сент-Джордж.

Популярні новини зараз
Україну накриє арктична зима: Новий рік зустрінемо з 20-градусними морозами "Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", модель Playboy стала героїнею масштабного скандалу, сфотографувавшись оголеною на вершині гори Таранакі.