Відома українська співачка, переможниця шоу "Танці з зірками" Наталя Могилевська похвалилася фоловерам на своїй сторінці в Instagram новим яскравим селфі. Під знімком 42-річна знаменитість поділилася враженнями від нової книги.

"Антарова "Два життя" читаю в захваті. Не поспішаю, вдумуюсь, почуваю, що весь час на якомусь піднесенні.. поділюся з вами.

Цитати:
....характерна ознака присутності в колі істинного мудреця - питання не наростають, а стихають. У свідомості людей зростає активність не розуму, а до інтуїції. ... початок кожного страждання - це страх, сумніви, ревнощі, заздрість, жадоба грошей і слави. На цих працюють живуть усі інші пристрасті на которыхе гинуть люди. ... навіть високодуховна і правдива людина готується до зустрічі, якщо її чекає. Зустріч майже завжди носить з собі лицемірство і прикрашення. Найцінніші зустрічі людей - несподівані. ... ти так боїшся смерті, не бійся! Страшно не зовнішнє розкладання, а внутрішнє. ... ніде і ніколи ні з чим не барися. ... не байдужістю і зневірою рухається життя, а радістю. ... важливіше для праведника вказати іншому дорогу в Рай, хоча б самому і спіткнутися. "- розписала довгий пост Могилевська.

Багато фанатів співачки поділилися своїми улюбленими цитатами з книг, однак більшість помітили, що Наталя дуже постаріла або її зістарив вечірній макіяж.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що українська співачка Наталія Могилевська днями побувала в перевернутому будиночку отримала купу позитивних емоцій. Фотографії з незвичайною локації потішили її передплатників. Наталя Могилевська провела свій вихідний з учнем школи Талант. Та замість звичних парку або кіно вони вирушили в Перевернутий будиночок. Вони весело провели там час, крім того, жінка поцікавилася у своїх передплатників, як вони проводять час з дітьми.