Після смерті зірки радянського та російського кінематографа Олега Табакова виявилося, що свої останні дні він не провів у самотності – поруч з ним була молода дружина, Марина Зудіна.

Кілька місяців вона практично жила у лікарні, куди госпіталізували чоловіка. Зудіну називають однією з найкрасивіших акторок Московського художнього театру імені Чехова, котрий 18 років поспіль очолював Табаков.

За годину після його смерті, її все ж таки бачили неподалік – вона вийшла з медустанови і поїхала на чорному Mercedes. Зараз вдова займається підготовкою до поховання, тому постійно тікає від публіки, аби не показувати сліз. Припускають, що саме Зудіна домовилася про палату та священика, коли Олег Павлович вже знаходився у несвідомому стані, повідомляє Politeka.

Популярні новини зараз
Головне за 17 серпня: розставання Горбунова, приїзд Ердогана до Зеленського, стрілянина в лікарні та насолода Каменських Чергове жахливе передбачення баби Ванги на 2022 рік здійснилося: що ж буде далі? Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Марина була молодша за Табакова рівно на 30 років, у пари народилося двоє дітей. Донька Марія з'явилася на світ, коли актору був уже 71 рік. Дітей у акторського подружжя могло бути набагато більше, але Зудина зізналася: робила аборти.

"Я не знаю, що більший гріх - зламати життя іншій людині, яку ти любиш, або піти на свідоме переривання вагітності. Вважайте, що рішення про аборт - це було моє рішення. Розумієте, ми шкодуємо ... Так, він знав, що я йду. Але не треба драматизувати, це було моє рішення. У цьому не було чиєїсь провини. Була моя вина, ось і все. Мріяла про трьох дітей. Так склалося - я не могла дозволити собі дітей, щоб не руйнувати сім'ю. Зараз я розумію, що не була свідома абсолютно. Народивши Павлика, купила в церкві книжку про те, що відчуває ембріон, коли жінка робить аборт. Я плакала дня три ".

Дивіться: Іронія долі Олега Табакова

Як повідомляв портал "Знай.ua", журналісти дізналися реальну причину смерті Табакова. Медики робили невтішні прогнози, але родичі артиста не вирішувалися відключити його від апаратів штучного підтримання життя. Табакова госпіталізували в кінці листопада минулого року, тоді повідомлялося, що у нього пневмонія і він скоро видужає.