Популярна 26-річна британська модель, зайчик Playboy, учасниця шоу «Х-фактор» і Celebrity Big Brother, актриса Хлоя Кхан дуже активно веде свою сторінку в Instagram. Знаменитість часто демонструє пишні форми, над якими потрудилося безліч пластичних хірургів. Виявляється, що у дівчини є багато хейтерів і більшість з них - чоловіки.

"99% хейтерів на моїй сторінці - чоловіки. Солодкі, мої підбори більше ваших член*в. Бувайте!", -дала відсіч всім Кхан. За 15 годин кадр набрав 20 тис. лайків, а фанати почали підтримувати Хлою. Були і ті, хто зазначив, що її висловлювання звучить досить безглуздо.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Хлоя Кхан вирішила погратися біля басейну, показавши масивні форми і поскаржилася, що прокинулася від дикого похмілля. Також знаменитість вирішила заглянути в спа-салон, вибравши для цього дуже незвичайний купальник. Її принади були суцільно покриті декоративними золотими деталями. А ще дівчина показала, як заправляє свій автомобіль в неймовірно короткому чорному облягаючому платті.