Популярна 26-річна британська модель, зайчик Playboy, учасниця шоу «Х-фактор» і Celebrity Big Brother, актриса Хлоя Кхан дуже активно веде свою сторінку в Instagram. Нещодавно знаменитість показала, як заправляє свій автомобіль. Варто відзначити, що навіть для звичайної прогулянки дівчина вибирає досить відверте вбрання, наприклад, неймовірно короткий облягаюче чорне плаття.

"Не можу придумати підпис. Допоможіть, якщо щось придумали", - попросила допомоги у фанатів Кхан. Хтиві фолловери почали писати безліч компліментів про пишниі форми Хлої, а також пропонувати їй свою допомогу, щоб вставити шланг в бензобак.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Хлоя Кхан виклала дуже відвертий знімок з спа-салону, показавши масивні принади і осину талію. Так, дівчина прорекламувала купальник популярного бренду і свій блискучий чохол. Також знаменитість показала пишні форми у відвертому купальнику, який насилу стримував величезні груди і не менш масивну п'яту точку. Хлоя розповіла, що від чоловіків їй потрібно зовсім небагато: код від сейфа, наприклад. А ще Кхан показала фанатам масивні принади, спробувавши себе в ролі нареченої.