Екс-учасниці групи "Алібі" Анна та Ангеліна Завальські, заявили, що готові відродити дует після п'ятирічної перерви. Сестры зізналися Катерині Осадчій, ведучій програми "Світське життя", що готові повернутися на сцену у складі дуету "Алібі". Про це повідомив портал Clutch.

Нещодавно дівчата спільно виступили на одному з концертом і зробили висновки:

"П'ять років дует "Алібі" разом не з'являвся. І ми не говорили, що припинили своє існування. Але декрет один, другий, потім знову другий, третій. Зараз подумаємо, тому що ностальгія є", — розповідає Ангеліна.

"Нам сподобалося знову відчувати одна одну на сцені і сподобалася реакція публіки. Тому поки не будемо розкривати секрети, але думаємо, як продовжити цю історію" — підтримує сестру Ганна.

Популярні новини зараз

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Крім цього співачки зізналися, що дует "Алібі" не припиняє отримувати пропозиції виступати на різних концертах та заходах не тільки в Україні, але і за її межами:

"Нашому батькові, який є продюсером "Алібі", досі телефонують кожен місяць і ми дивуємося, як це, якщо вже п'ять років не виступаємо", — повідомляє Ангеліна.

Нещодавно старша з сестер, Анна Завальська, в інтерв'ю розповіла Знай.uа про те, чим зараз живе, які будує плани на майбутнє і вперше розповіла про своє особисте життя:

"Що стосується терміну придатності любові, то, смію зауважити, Бегбедер у відомому романі, як раз-таки, спростував власну теорію про те, що любов живе 3 роки... Мабуть, мені ближче Мілорад Павич, який сказав: "Бачиш, нагорі, на горах лежить сніг. І ти думаєш, що там лише один сніг. Але це не так. Там три снігу, причому це можна ясно побачити і розрізнити навіть звідси. Один сніг торішній, другий, той, що видніється під ним, позаторішній, а верхній — сніг цього року. Сніг завжди білий, але щороку різний." Також і з любов'ю. Не важливо, скільки їй років, важливо, змінюється вона чи ні. Якщо скажеш: моя любов вже три роки однакова, знай, що твоя любов померла. Любов жива до тих пір, поки вона змінюється. Варто їй перестати змінюватися — це кінець."

Знай.uа нагадує, що український музичний дует "Алібі" утворився 6 квітня 2001 року. Учасниці дуету — рідні сестри Анна Завальська та Ангеліна Завальська.

За повідомленням низки ЗМІ, група розпалася в квітні 2012 року, що спростовується самими сестрами Завальськими. Зокрема, в травні 2012 року вони були провідними і учасницями IX шоу-програми нагородження переможців конкурсу торгових марок "Фаворити Успіху".